Naprawa i serwis okien

Nasza firma już od lat przywraca klientom radość z posiadanych okien przy okazji nie nadwyrężając ich portfeli. Postaramy się Państwu przybliżyć zakres świadczonych przez Nas usług opisując poniżej to co możemy naprawić w oknach. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług:

Regulacja okien
Gdy skrzydło okna nie domyka się do końca lub są problemy z jego otwarciem lub gdy mamy problem z uchylaniem skrzydła jedynym wyjściem z tej sytuacji będzie profesjonalna regulacja okuć czyli tzw. naprawa ruchomych części okna znajdujących się pod ramą, które w trakcie eksploatacji przemieściły się, złamały lub się po prostu wytarły.

Konserwacja okien
Podczas eksploatacji części okna stopniowo tracą swoje pierwotne cechy i właśnie konserwacja okuć czy uszczelek przywróci ich pierwotne cechy i przyczyni się do szczelności okien i pomoże zmniejszyć rachunki za ogrzewanie mieszkania.

Wymina szyb zespolonych
Gdy mamy problem z zaparowanym oknem, a właściwie szybą zespoloną, jest to najczęściej spowodowane ujawnieniem się wad ukrytych szyby okna, która najczęściej powstaje podczas produkcji lub po kilku latach użytkowania ulotnił się już gaz argon, znajdujący się pomiędzy dwiema szybami zespolonymi. Jedynym wyjściem w tym przypadku będzie wymiana nowej szyby na nową.

Regeneracja okien
Nasza firma w większości przypadków jest w stanie wyeliminować problemy związany z nieprawidłową obsługą okna. Nie musi to oznaczać od razu konieczności zakupu nowego okna, gdyż regeneracja ruchomych części okna poprzez częściową ich wymianę czy naprawę albo regenerację przywróci prawidłowe funkcjonowania okna.